XtendLan

190 položiek celkom
XtendLan simplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-SC(APC), LS0H, 2m Kód: 10102725
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m zelená
€0,96 –5 %
€0,76 bez DPH
€0,91
Kód: 10101145
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 0,25m, čierny (predaj po 10 ks) Kód: 10102516
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 0,5m, zelený (predaj po 10 ks)
€1,06 bez DPH
€1,27
Kód: 10101150
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 0,5m, červený (predaj po 10 ks) Kód: 10101148
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 2m, žltý
€1,06 bez DPH
€1,27
Kód: 1045662
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 2m, čierny
€1,06 bez DPH
€1,27
Kód: 153921
19" Patch panel XtendLan 24portový, UTP, Cat6, 30µm, dvojitá svorkovnica, čierny Kód: 10101251
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 1,5m, sivý
€1,70 bez DPH
€2,04
Kód: 10102529
XtendLan 19" police s perforací 2U/400mm, nosnost 40kg, černá
€18,23 –0 %
€15,11 bez DPH
€18,13
Kód: 1030171
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
€3,71 bez DPH
€4,45
Kód: 10102494
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 0,10m, sivý (predaj po 10 ks)
€0,99 bez DPH
€1,19
Kód: 10102510
XtendLan patch kábel Cat6, FTP - 0,5m, modrý (predaj po 10 ks)
€2,45 bez DPH
€2,94
Kód: 10102508
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 40m, sivý
€14,09 bez DPH
€16,91
Kód: 10102615
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 3m, zelený
€1,35 bez DPH
€1,62
Kód: 10102602
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 2m, zelený
€1,06 bez DPH
€1,27
Kód: 10102597
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 5m, červený
€2,71 bez DPH
€3,25
Kód: 10102572
XtendLan patch kábel Cat5E, UTP - 1,5m, modrý
€0,94 bez DPH
€1,13
Kód: 10102594
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 5m, zelený
€2,71 bez DPH
€3,25
Kód: 10102571
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 5m, žltý
€2,71 bez DPH
€3,25
Kód: 10102568
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 3m, červený
€2,20 bez DPH
€2,64
Kód: 10102567
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 3m, zelený
€2,20 bez DPH
€2,64
Kód: 10102566
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 3m, žltý
€2,20 bez DPH
€2,64
Kód: 10102564
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 1m, čierny (predaj po 10 ks)
€1,19 bez DPH
€1,43
Kód: 10102554
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 3m, zelený
€2,07 bez DPH
€2,48
Kód: 10102543
XtendLan patch kábel Cat6, UTP - 1m, zelený (predaj po 10 ks)
€1,22 bez DPH
€1,46
Kód: 10102525
XtendLan patch kábel Cat5E, FTP - 1,5m, žltý
€1,70 bez DPH
€2,04
Kód: 10102557
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 190 položiek celkom