XtendLan zámek bočních dveří k 19" rozvaděčům
Kód: 1030346Podrobný popis
Typ príslušenstva:Montážne sady, ostatné
Dodatočné parametre
| Kategória: | Montážne sady, ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 26 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.063 kg |
| EAN: | 8592457139942 |
| Číslo výrobku: | SLOCK-35 |
| Délka: | 18 cm |
| EAN: | 8592457139942 |
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| Šířka: | 11.5 cm |
| Typ príslušenstva: | Montážne sady, ostatné |
| Výška: | 3 cm |
| Záruka: | 26 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.