SFP moduly

Najpredávanejšie

UBNT UniFi Etherlighting Patch kabel 0,15m, bílý
 
€5,42
(€4,52 bez DPH)
UBNT Univerzální držák antény pro všechny NanoStation a LocoStation
 
€7,36
(€6,13 bez DPH)
UBNT G4 Doorbell Pro PoE Gang Box Mount White
 
€43,56
(€36,30 bez DPH)
TP-Link SM5110-LR SFP+ optický modul SM (1310nm), 10Gb/s, LC, 10km
€39,05 –2 %
Pôvodne: €39,05  (–2 %)
€38,21
(€31,84 bez DPH)
TP-Link OMADA SM331T SFP metalický modul 1Gb/s, RJ-45, 30m
 
€20,57
(€17,14 bez DPH)
51 položiek celkom
UBNT UniFi Etherlighting Patch kabel 0,15m, bílý
€4,52 bez DPH
€5,42
Kód: 10901919
UBNT Univerzální držák antény pro všechny NanoStation a LocoStation Kód: 1017573-2
UBNT G4 Doorbell Pro PoE Gang Box Mount White
€36,30 bez DPH
€43,56
Kód: 10901909
TP-Link SM5110-LR SFP+ optický modul SM (1310nm), 10Gb/s, LC, 10km
€39,05 –2 %
€31,84 bez DPH
€38,21
Kód: 438561
TP-Link OMADA SM331T SFP metalický modul 1Gb/s, RJ-45, 30m
€17,14 bez DPH
€20,57
Kód: 438689
TP-Link SM311LS SFP optický modul SM (1310nm), 1,25Gb/s, LC, 20km
€19,96 –17 %
€13,75 bez DPH
€16,50
Kód: 438048
TP-Link TL-SM5220-1M DAC twinax kabel (1m,2xSFP+)
€22,72 bez DPH
€27,26
Kód: 438622
UBNT PowerBeam M5 300mm, PBE-M5-300
€64,49 bez DPH
€77,39
Kód: 10901888
UBNT UVC-AI-Theta Hub
€181 bez DPH
€217,20
Kód: 10901859
UBNT UXG-Lite
€117,75 bez DPH
€141,30
Kód: 10901855
UBNT PowerBeam M5 400, PBE-M5-400
€75,59 bez DPH
€90,71
Kód: 10901889
UBNT UniFi Express
€113,32 bez DPH
€135,98
Kód: 10901872
UBNT UVC-G4 Doorbell Pro PoE Kit White
€348,74 bez DPH
€418,49
Kód: 10901856
UBNT G4 Doorbell Pro PoE Gang Box Mount
€36,30 bez DPH
€43,56
Kód: 10901854
UBNT UISP-P-Pro nepřerušitelný systém napájení UISP Power, PRO
€463,13 bez DPH
€555,76
Kód: 10901829
UBNT UVC-AI-DSLR-LD - UVC AI Long distance bullet kamera, 8MP, 22°
€2 353,20 bez DPH
€2 823,84
Kód: 10901796
UBNT UVC-AI-DSLR - UVC AI Širokoúhlá bullet kamera, 8MP, 52°
€2 353,20 bez DPH
€2 823,84
Kód: 10901795
UBNT UISP-Box, UISP venkovní box pro router nebo switch
€71,89 –13 %
€51,57 bez DPH
€61,88
Kód: 10901797
UBNT UVC-G4 Doorbell Pro PoE Kit
€348,74 bez DPH
€418,49
Kód: 10901812
UBNT UVC-AI-Theta
€359,59 –14 %
€256,79 bez DPH
€308,15
Kód: 10901786
UBNT UISP-S, UISP Switch
€104,45 bez DPH
€125,34
Kód: 1017572
UBNT UC-PATCH-RJ45-BL, UniFi Ethernet Patch Cable, 0,22m, Cat6, Blue
€2,24 –5 %
Kód: 1017587
UBNT AF60-XG
€928,30 bez DPH
€1 113,96
Kód: 10901755
UBNT U-Rack-6U-TL, Beznástrojový mini rozvaděč, 6U
€274,67 bez DPH
€329,60
Kód: 10901771
UBNT UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater
€27,26 bez DPH
€32,71
Kód: 1017586
UBNT UF-Terminal-Box, venkovní svorkovnice UFiber
€27,28 bez DPH
€32,74
Kód: 1017577
UBNT PowerBeam 2AC-400, 2.4GHz MIMO, 18dBi
€97,87 bez DPH
€117,44
Kód: 1017570
UBNT UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
€111,65 –3 %
€89,79 bez DPH
€107,75
Kód: 1017562
TP-Link TL-SM321B [1000Base-BX WDM obojsmerný SPF modul]
€22 –18 %
€14,93 bez DPH
€17,92
Kód: 438288
TP-Link TL-SM321A [WDM obojsmerný SFP modul]
€25 –17 %
€17,25 bez DPH
€20,70
Kód: 438287
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 2 m Kód: 1015821
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 1m Kód: 1015820
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 5 m Kód: 1015823
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 3 m Kód: 1015822
TP-Link SM311LM optický modul MM (550nm), 1,25Gb/s, LC, 550m
€13,20 bez DPH
€15,84
Kód: 438046
Hore
Ďalšie produkty