SFP moduly

Najpredávanejšie

UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC - UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
 
€3,56
(€2,97 bez DPH)
UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
 
€2,32
(€1,93 bez DPH)
UBNT UACC-OM-MM-1G-D-2
UBNT UACC-OM-MM-1G-D-2
Skladom
Kód: 10901760
 
€19,39
(€16,16 bez DPH)
UBNT UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater
 
€33,12
(€27,60 bez DPH)
42 položiek celkom
UBNT UF-SM-PATCH-APC-APC - UFiber PatchCord APC/APC, 1,5m, SM
€2,97 bez DPH
€3,56
Kód: 1017559
UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM
€1,93 bez DPH
€2,32
Kód: 1017560
UBNT UACC-OM-MM-1G-D-2
€16,16 bez DPH
€19,39
Kód: 10901760
UBNT UACC-OM-MM-10G-D-2 (UF-MM-10G) - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Kód: 1017595
UBNT UACC-LRE, Long-range Ethernet Repeater
€27,60 bez DPH
€33,12
Kód: 1017586
UBNT UDM-SE - Speciální edice UniFi Dream Machine
€516,31 bez DPH
€619,57
Kód: 1017581
UBNT UAP-AC-SHD – UniFi Wave2 AC AP, zabezpečení a BLE, 5 balení
€1 831,83 bez DPH
€2 198,20
Kód: 1017580
UBNT UF-Terminal-Box, venkovní svorkovnice UFiber
€27,63 bez DPH
€33,16
Kód: 1017577
UBNT Univerzální držák antény pro všechny NanoStation a LocoStation Kód: 1017573
UBNT PowerBeam 2AC-400, 2.4GHz MIMO, 18dBi
€101,04 bez DPH
€121,25
Kód: 1017570
UBNT LTU-Rocket, 5GHz LTU, BaseStation Radio
€355,71 bez DPH
€426,85
Kód: 1017565
UBNT LTU-Pro, 5GHz LTU, CPE
€160,70 bez DPH
€192,84
Kód: 1017564
UBNT LTU-Lite, 5GHz LTU, CPE
€88,43 bez DPH
€106,12
Kód: 1017563
UBNT UF-WiFi6 - UFiber WiFi6 GPON CPE
€94,17 bez DPH
€113
Kód: 1017562
UBNT Horn-5-45 Symetrical sector 5GHz antenna, 16dBi, 45°
€66,63 bez DPH
€79,96
Kód: 1017561
UBNT UACC-CM-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu] Kód: 1015908
Smerovač GPON TP-Link XC220-G3v
€40,73 bez DPH
€48,88
Kód: 438643
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G kábel na priame pripojenie, 1 m
€23,76 bez DPH
€28,51
Kód: 1017270
Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
€89,98 –8 %
€69,19 bez DPH
€83,03
Kód: 1017146
TP-Link DS-PMA-C+ [optický modul GPON OLT SFP, trieda C+]
€71,53 bez DPH
€85,84
Kód: 438672
TP-Link DS-P7001-04 [4-portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON] Kód: 438653
TP-Link TL-SM5110-LR [10GBase-SR SFP+ LC vysielač, SM, 1310nm]
€29,17 bez DPH
€35
Kód: 438561
TP-Link TL-SM321B-2 [1000Base-BX WDM obojsmerný SFP modul]
€9,78 bez DPH
€11,74
Kód: 438527
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 3 m Kód: 1015822
UBNT UniFi UDC-1, medený kábel na priame pripojenie, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 meter Kód: 1015813
TP-Link TL-SM311LS [modul MiniGBIC, SM, 1310 nm, dosah 10 km]
€11,61 bez DPH
€13,93
Kód: 438048
TP-Link TL-SM311LM [modul MiniGBIC, MM, 850 nm, dosah 550 m]
€13,07 bez DPH
€15,68
Kód: 438046
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-T, konektor RJ-45 (kompatibilný s Cisco, Dell, Planet) Kód: 1018260
Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
€71,14 –8 %
€54,62 bez DPH
€65,54
Kód: 1015324
Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
€17,44 –7 %
€13,46 bez DPH
€16,15
Kód: 1015322