Optický SFP modul SM (1310nm/1550nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

Kód: 1018259
Značka: XtendLan
€13,93 €11,61 bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
5.8.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: 1000 Mbps
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.022 kg
Číslo výrobku: XL-MGB-LXAE-LC
Délka: 6.5 cm
EAN: 1018259
Hmotnost: 0.023 kg
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Šířka: 1.5 cm
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Typ vlákna: Singlemode
Výška: 1.5 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: