Optický SFP modul SM/MM (1310nm/550nm) 1,25 Gb/s, LC, 20km/550m (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

Kód: 1018251
Značka: XtendLan
€15,91 €13,26 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode, Multimode

Dodatočné parametre

Kategória: 1000 Mbps
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.02 kg
Číslo výrobku: XL-MGB-LXD=
Délka: 6.5 cm
EAN: 1018251
Hmotnost: 0.02 kg
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Šířka: 1.5 cm
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Typ vlákna: Multimode
Výška: 1 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: