Optický SFP modul SM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s, LC, 10km (CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

Kód: 1018258
Značka: XtendLan
€15,42 €12,85 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode

Dodatočné parametre

Kategória: 1000 Mbps
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.024 kg
Číslo výrobku: XL-MGB-LXBE-LC
Délka: 6 cm
EAN: 1018258
Hmotnost: 0.022 kg
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Šířka: 1.5 cm
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Typ vlákna: Singlemode
Výška: 0.8 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: