Mini-GBIC (SFP) moduly

Najpredávanejšie

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - sada
 
€104
(€86,67 bez DPH)
Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver 1420 1820 1830 1930 1950 1960
€57,41 –5 %
Pôvodne: €57,41  (–5 %)
€54,73
(€45,61 bez DPH)
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
€78,95 –19 %
Pôvodne: €78,95  (–19 %)
€64,12
(€53,43 bez DPH)
HPE X130 10G SFP+ LC LR HP RENEW XCVR JD094BR
 
€104,96
(€87,47 bez DPH)
Optický vysielač SFP+ SR Intel 10Gb-1Gb Inštalácia zákazníkom
 
€152
(€126,67 bez DPH)
8 položiek celkom
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - sada
€86,67 bez DPH
€104
Kód: 1332373
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
€78,95 –19 %
€53,43 bez DPH
€64,12
Kód: 460210
HPE X130 10G SFP+ LC LR HP RENEW XCVR JD094BR
€87,47 bez DPH
€104,96
Kód: 549389
Optický vysielač SFP+ SR Intel 10Gb-1Gb Inštalácia zákazníkom
€126,67 bez DPH
€152
Kód: 1331615
Zyxel SFP-1000T SFP na gigabitový modul RJ45
€79,50 bez DPH
€95,40
Kód: 311753
Cisco SFP-10G-SR-S-RF, modul SFP+, 10GbE SR, MMF, 400 m, REFRESH
€174,60 bez DPH
€209,52
Kód: 839571
Cisco GLC-LH-SMD-RF, vysielač SFP, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km, REFRESH Kód: 839453