MikroTik

93 položiek celkom
MikroTik wAPGR-5HacD2HnD&EC200A-EU, wAP ac LTE kit (2024)
€158,50 –2 %
€128,27 bez DPH
€153,92
Kód: 517000197993
MikroTik MT48-480095-11DG, 48V 0.95A 45W napájecí adaptér s DC konektorem
€11,49 –10 %
Kód: 526073180487
MikroTik XQ+CM0000-XS+,100G QSFP28 to 25G SFP28 adapter
€64,61 –10 %
€48,41 bez DPH
€58,09
Kód: 517000483
MikroTik FTC11XG
€130,36 –2 %
€105,46 bez DPH
€126,55
Kód: 1711070
MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA&LR8
€261,64 –0 %
€216,22 bez DPH
€259,46
Kód: 1711069
MikroTik L22UGS-5HaxD2HaxD-15S, mANTBox ax 15s (RouterOS L4)
€182,03 –10 %
€136,33 bez DPH
€163,60
Kód: 51700015811
Mikrotik RBPOE, pasivní low-cost PoE injektor
€3,19 –9 %
€2,40 bez DPH
€2,88
Kód: 5170002910
MikroTik RouterBOARD NetBox 5 ax, L11UG-5HaxD-NB
€85,91 bez DPH
€103,09
Kód: 51700015910
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM
€936,82 –4 %
€745,32 bez DPH
€894,38
Kód: 1711067
MikroTik R11eL-EC200A-EU
€49,88 bez DPH
€59,86
Kód: 1711073
MikroTik wAPR-2nD&EC200A-EU wAP LTE Kit 2024
€92,86 –1 %
€76,14 bez DPH
€91,37
Kód: 1711068
MikroTik R11eL-FG621-EA, R11 LTE6 modem
€64,20 bez DPH
€77,04
Kód: 1711048
MikroTik LtAP-2HnD&FG621-EA, Outdoor jednotka LtAP LTE6 kit
€151,06 bez DPH
€181,27
Kód: 1711046
MikroTik L11UG-5HaxD
€74,09 –3 %
€59,86 bez DPH
€71,83
Kód: 517000159101
KOMSHINE FC-30 Precizní lámačka optických vláken
€101,60 bez DPH
€121,92
Kód: 1711065
MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, rovný konektor
€10,07 –10 %
Kód: 526073180484
OEM napájecí adaptér 24V 0,38A pro RouterBOARD, ALIX
€2,44 –6 %
€1,90 bez DPH
€2,28
Kód: 526073180471
MikroTik Cloud Core Router, CCR2116-12G-4S+
€995,42 –12 %
€724,70 bez DPH
€869,64
Kód: 51700019994
MikroTik RouterBOARD L009UiGS-RM
€111,60 –2 %
€90,25 bez DPH
€108,30
Kód: 51700019052
MikroTik zdroj 12V / 1A, 12W pro RouterBOARD (OEM)
€5,26 bez DPH
€6,31
Kód: 1015183
MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-1G-2XS-PCIe
€197,49 –8 %
€151,07 bez DPH
€181,28
Kód: 517000557
MikroTik Cloud Router Switch CRS310-8G+2S+IN
€217,15 –10 %
€162,64 bez DPH
€195,17
Kód: 1711036
MikroTik RouterBOARD SXTR&FG621-EA
€111,60 –2 %
€90,25 bez DPH
€108,30
Kód: 5170006378
MikroTik RouterBOARD L009UiGS-2HaxD-IN
€120,98 –2 %
€97,86 bez DPH
€117,43
Kód: 51700018311
Napájací zdroj Mikrotik 48V/2A, 96W pre RouterBOARD, ALIX (OEM)
€14,03 bez DPH
€16,84
Kód: 1015007
MikroTik napájecí adaptér 12V 5A 60W
€12,97 bez DPH
€15,56
Kód: 1711016
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LR2, wAP LoRa2 kit
€149,09 –64 %
€43,49 bez DPH
€52,19
Kód: 517000197992
Mikrotik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací
€5,77 –9 %
€4,33 bez DPH
€5,20
Kód: 517000291
MikroTik RMK-2/10 - 1U rack mount kit
€7,16 –10 %
€5,37 bez DPH
€6,44
Kód: 5170003011
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
€143,36 –10 %
€107,37 bez DPH
€128,84
Kód: 517000480
MikroTik 48V2A96W - 48V, 2A, napájecí adaptér, napájecí kabel
€38,71 –10 %
€28,99 bez DPH
€34,79
Kód: 526073180502
MikroTik GB60A-S12 - 12v 5A interní napájecí zdroj pro CCR1016 r2
€28,68 –65 %
Kód: 526073180501
MikroTik MT-HotSwapFan pro CCR2216-1G-12XS-2XQ
€39,01 –67 %
€10,43 bez DPH
€12,52
Kód: 517000305
MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A
€17,23 –10 %
€12,91 bez DPH
€15,49
Kód: 52607318021
MikroTik napájecí adaptér 24V 2.5A
€16,64 –6 %
€12,91 bez DPH
€15,49
Kód: 52607318020
MikroTik K-65 - Rackové uši pro sérii RB4011
€4,31 –10 %
€3,22 bez DPH
€3,86
Kód: 517000301
MikroTik HGO-antenna-OUT duální všesměrová anténa
€8,76 –9 %
€6,58 bez DPH
€7,90
Kód: 5170006946
Mikrotik QM-X Držák na stožár quickMOUNT-X pro jednotky SXTsq
€2,87 –10 %
€2,15 bez DPH
€2,58
Kód: 517000300
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ metalický modul
€64,49 –10 %
€48,30 bez DPH
€57,96
Kód: 517000473
MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC
€70,21 –10 %
€52,59 bez DPH
€63,11
Kód: 517000463
PoE adaptér 24V 1A 24W pro Mikrotik RB a Alix
€6,26 –6 %
€4,88 bez DPH
€5,86
Kód: 5260720424
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 93 položiek celkom