PREMIUMCORD USB redukčný kábel USB A/samica+Micro USB/samica - Micro USB/samica OTG

Kód: 496047
Značka: PremiumCord
€1,92 –5 %
PREMIUMCORD USB redukčný kábel USB A/samica+Micro USB/samica - Micro USB/samica OTG
€1,92 –5 % €1,82 €1,52 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukčný kábel PremiumCord USB USB A/samica+Micro USB/samica - Micro USB/samica OTG

Tento kábel sa pripája k smartfónu, ktorý podporuje OTG, prostredníctvom konektora Micro USB. Konektor USB A/samica sa pripája k myši, jednotke flash, externému disku, čítačkám kariet a iným prenosným pamäťovým médiám. Konektor micro USB/female sa pripája k nabíjačke mobilného telefónu USB a umožňuje zvýšenie výkonu.

Kompatibilita s USB OTG (On The Go). Vhodné napr. pre. na pripojenie flash diskov k smartfónu (funkcia musí byť v telefóne podporovaná!)Redukcia tiež umožňuje súčasné napájanie periférnych zariadení a šetrí (nevyužíva) batériu telefónu.

Adaptér umožňuje pripojiť k telefónu (tabletu) s podporou OTG prostredníctvom USB HUB: klávesnicu, myš, flash disk, externý disk, čítačky kariet a iné prenosné pamäťové médiá. Všetko je naraz funkčné (otestovali sme to, pozri priloženú fotografiu "Príklad použitia reduktora").Testované s telefónom SAMSUNG GALAXY S3
- Telefón s podporou OTG sa cez adaptér nenabíja.
- Konektor USB micro/samec je určený na pripojenie k mobilnému telefónu.
- Konektor USB micro/zásuvka slúži na pripojenie napájacieho adaptéra.
- Konektor USB A/zásuvka je určený na pripojenie pamäte flash, klávesnice, myši, externého pevného disku, čítačky kariet a iných prenosných pamäťových médií, ktoré po pripojení fungujú s mobilnými telefónmi OTG.
- Redukuje konektor Micro USB na konektor USB typu A (tento konektor sa používa na pripojenie flash disku, myši, klávesnice a iných periférnych zariadení USB).
- Redukciu možno použiť na pripojenie mobilných telefónov, ktoré ponúkajú funkciu pre hostí označovanú ako OTG (On The Go). Tento adaptér umožňuje pripojiť k telefónu pamäť flash alebo externý disk USB a kopírovať alebo spúšťať údaje medzi telefónom a externou pamäťou.
- Redukcia umožňuje napájanie pripojených periférií prostredníctvom konektora Micro USB, do ktorého je možné vložiť nabíjačku mobilného telefónu, ktorá zabezpečuje dostatočné napájanie pripojených periférií a nevybíja tak mobilný telefón.
- Prídavná nabíjačka USB pripojená ku konektoru USB micro female napája periférne zariadenia pripojené k telefónu a zabraňuje rýchlemu vybitiu telefónu.
- Adaptér testovaný na nasledujúcich OTG (On The Go) telefónoch: SAMSUNG S3, SAMSUNG S4, SAMSUNG S5, SONY XPERIA Z1
- Niektoré zariadenia sa pri použití tohto kábla nabíjajú, aj keď sa to nezobrazuje na displeji
- Dĺžka: 14 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: USB kábel
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.017 kg
Číslo výrobku: kur-18
Délka: 1 cm
EAN: 8592220012519
Hmotnost: 0.017 kg
Šířka: 3 cm
Špecifikácia kábla / redukcie: USB kábel
Verzia kábla/redukcie: 2.0
Výška: 13 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: