Singlemode

Najpredávanejšie

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5 m
 
€7,94
(€6,62 bez DPH)
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
 
€7,94
(€6,62 bez DPH)
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
 
€4,48
(€3,73 bez DPH)
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m
 
€1,81
(€1,51 bez DPH)
Jednovidová duplexná optická spojka LC-LC, PC
 
€1,63
(€1,36 bez DPH)
19 položiek celkom
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5 m
€6,62 bez DPH
€7,94
Kód: 10101567
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
€6,62 bez DPH
€7,94
Kód: 1010104
Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
€3,73 bez DPH
€4,48
Kód: 10102494
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m
€1,51 bez DPH
€1,81
Kód: 1010084
Jednovidová duplexná optická spojka LC-LC, PC
€1,36 bez DPH
€1,63
Kód: 1010081
DROP1000 Solarix kábel, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, čierny, 500m cievka SXKO-DROP-4-OS-LSOH Kód: 10102004
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 1m
€6,70 bez DPH
€8,04
Kód: 10100992
Optický kábel LEXI-Net DROP FTTx, 8x 9/125 SM, G.657A1, LS0H, čierna, cievka 1km Kód: 10101660
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1 m - sada 12 ks
€12,22 bez DPH
€14,66
Kód: 10101630
UBNT UF-SPLITTER-8, rozdeľovač UFiber 1:8
€12,11 bez DPH
€14,53
Kód: 1017214
UBNT Fiber Cable 100 [30m jednovidový optický kábel 6xLC na každej strane] Kód: 1015796
UBNT Fiber Cable 300 [90m jednovidový optický kábel 6xLC na každej strane] Kód: 1015794
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 10 m
€9,75 bez DPH
€11,70
Kód: 10101007
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5 m
€8,56 bez DPH
€10,27
Kód: 10101005
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 3 m
€7,82 bez DPH
€9,38
Kód: 10101004
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5 m
€8,56 bez DPH
€10,27
Kód: 10100996
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3 m
€8,11 bez DPH
€9,73
Kód: 10100995
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5 m
€6,10 bez DPH
€7,32
Kód: 10100993
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2 m
€7,07 bez DPH
€8,48
Kód: 1045515