Dell Súprava – napájaná karta PCIe so 4 sériovými portmi (plná výška)
Kód: 1339467Podrobný popis
Dell Súprava – napájaná karta PCIe so 4 sériovými portmi (plná výška)
- obsahuje všetko potrebné- kartu, dongle a aj power kabel.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 1339467 |
| Číslo výrobku: | 352-BBDV |
| Délka: | 41.5 cm |
| EAN: | 1339467 |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| Šířka: | 20.5 cm |
| Typ príslušenstva: | Ostatné |
| Výška: | 11 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.