DELL LCD SE2726D - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/144Hz/8ms/1500:1/300 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVSG)
Kód: D-M-SE2726DPodrobný popis
Technické parametre
IPS |
2560 x 1440 FHD |
300 cd/m2 |
|
| - |
| 16:9 |
| 27" |
0.23310 0.23310 mm |
1500 :1 |
16.7 Milion Colours |
| LED edgelight system |
| VESA |
Rozmery a váha
| Šírka:61.35cm- Hĺbka: 4.981m- Výška: od 35.85cm- Váha: 3.4kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5397321030638 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 5397321030638 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 49.1 |
| Hmotnost: | 6.15 kg |
| Kód výrobce: | 210-BVSG |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | SE2726D |
| Modelová řada: | Dell |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 69.8x14.6x49.1 |
| Rozměry: | 613,5x358,5x48,1 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,23310x0,23310 mm |
| Spotřeba energie: | 21 W |
| Šírka jedn. balenie: | 69.8 |
| TCO Certified: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balenie: | 14.6 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Externí |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.