DELL LCD P2426HEV - 23,8"/FHD/IPS/1920x1080/16:9/120Hz/8ms/1500:1/300 cd/m2/HDMI/DP/VESA/PIVOT/3YNBD (210-BVHW)
Kód: D-M-P2426HEVPodrobný popis
Technické parametre
| IPS |
1920 x 1080 FHD |
300 cd/m2 |
|
| - |
| 16:9 |
| 23,8" |
0.27500 0.27500 mm |
1500:1 |
16.7 Million Colours |
| LED edgelight system |
| VESA, PIVOT |
Rozmery a váha
| Šírka:53.86m- Hĺbka: 6.41 cm- Výška: od 35.14cm- Váha: 3.89kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 7.64 kg |
| EAN: | 5397321028994 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 10 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 5 ms |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| EAN: | 5397321028994 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hloubka jedn. balení: | 14.1 |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| Kód výrobce: | 210-BVHW |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2426HEV |
| Modelová řada: | Dell Pro P |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 69x44x14.1 |
| Rozměry: | 249,8x410,9x186,25 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,275 mm |
| Senzor okolního světla: | Ne |
| Šířka jedn. balení: | 69 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 23,8 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 90 W |
| Výška jedn. balení: | 44 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár