DELL LCD AW2726DM - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/200 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVWB)
Kód: 1339464Podrobný popis
Technické parametre
IPS |
2560 x 1440 FHD |
200 cd/m2 |
0.03 ms GTG |
| - |
| 16:9 |
| 27" |
0.22920 0.22920 mm |
1500 000 :1 |
1.07 Bilion Colours |
| LED edgelight system |
| VESA, PIVOT |
Rozmery a váha
| Šírka:609.31cm- Hĺbka: 41.95mm- Výška: od 523.32mm- Váha: 5.9kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.53 kg |
| EAN: | 5397321030553 |
| Číslo výrobku: | GAME-AW2726DM |
| Délka: | 69 cm |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| EAN: | 5397321030553 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| Hmotnost: | 8.53 kg |
| Jas (cd/m2): | 200 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhraní vstup: | DP |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Šířka: | 15.5 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Pivot |
| Výška: | 50 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.