Gigabit Ethernet 1000Mbps

Najpredávanejšie

TP-Link MC210CS media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 1310nm, 20km)
€36,06 –10 %
Pôvodne: €36,06  (–10 %)
€32,41
(€27,01 bez DPH)
TP-Link TL-FC311A-2 WDM media konvertor (1xGbE, 1x simplex SC, SM, 1550/1310nm, 2km)
€26,94 –16 %
Pôvodne: €26,94  (–16 %)
€22,44
(€18,70 bez DPH)
Modulárny gigabitový konvertor Planet GT-805A 10/100/1000BaseT/SX
 
€54,23
(€45,19 bez DPH)
TP-Link TL-FC311B-2 WDM media konvertor (1xGbE, 1x simplex SC, SM, 1310/1550nm, 2km)
€26,94 –16 %
Pôvodne: €26,94  (–16 %)
€22,44
(€18,70 bez DPH)
TP-Link MC200CM media konvertor (1xGbE, 1x duplex SC/UPC, SM, 850nm, 550m)
€40,06 –15 %
Pôvodne: €40,06  (–15 %)
€33,78
(€28,15 bez DPH)
6 položiek celkom