GEMBIRD Držák TV WM-80ST-02, 37"-80" (60kg), otočný a náklopný
Kód: 1208279
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
1667119 0a
Skladom (5-10ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
GEMBIRD Držiak TV, nakloniteľný a otočný
  • Ťažký oceľový držiak na TV na stenu
  • Podporuje väčšinu 37” - 80” LCD TV
  • Kompatibilný s VESA, max. 600 mm x 400 mm
  • Umožňuje otáčanie až o 120 stupňov a naklonenie o 20 stupňov
  • Vzdialenosť od steny: 58 - 402 mm
  • Zahrňuje všetok potrebný inštalačný materiál
Špecifikácie
Technické špecifikácie
MateriálOceľ, plast
Veľkosť TV37” - 80”
Rozsah náklonu+5° ~ -15°
Rozsah otáčania+60°~-60°
Úroveň obrazovky+3° ~ -3°
Nosnosť60 kg
VESA Kompatibilita200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm