Kodak 135 Ultramax Carded 400-24x3
Kód: 1894492Podrobný popis
Film pre všetky podmienky. Teraz lepší ako kedykoľvek predtým!
Ideálny film pre skvelé fotografie vo všetkých podmienkach. Film KODAK ULTRA je jednoduchá voľba pre akúkoľvek situáciu pri fotografovaní - vonku, vo vnútri, s bleskom a pri rôznych ďalších akciách.
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| EAN: | 086806034050 |
| Číslo výrobku: | 6034052 |
| Délka: | 10.9 cm |
| EAN: | 086806034050 |
| Hmotnost: | 0.084 kg |
| Šířka: | 11.7 cm |
| Typ príslušenstva: | Ostatné príslušenstvo |
| Výška: | 4.3 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.