ASUS switch QG-U1080, 8x 2.5G RJ45, 2x 10G SFP+
Kód: 151839Podrobný popis
Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Ostatné
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.686 kg |
| EAN: | 4711387868720 |
| Číslo výrobku: | 90IG0A00-MO3B00 |
| Délka: | 10.8 cm |
| EAN: | 4711387868720 |
| Hmotnost: | 0.686 kg |
| Počet portů LAN: | 10 |
| Počet WAN portů: | 0 |
| Použití: | Vnitřní |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Ostatné |
| USB port: | Ne |
| Výška: | 8.8 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.