HP G1i TWR 3.5in HDD Expansion Module Z1 G1i, EliteDesk 8 TWR g1i, PD TWR 4 G1i
Kód: 1523080Podrobný popis
HP G1i TWR 3.5in HDD Expansion Module
Parametre
| Krajina pôvodu | China |
|---|---|
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.578 kg |
| EAN: | 199251152511 |
| Číslo výrobku: | BJ3M8AA |
| Délka: | 20.4 cm |
| EAN: | 199251152511 |
| Hmotnost: | 0.578 kg |
| Šířka: | 49.9 cm |
| Typ príslušenstva: | Ostatné |
| Výška: | 6.1 cm |
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.