HP B600 PC Mounting Bracket (Držák na Desktop Mini PC/TC a HP Z displays /Series 7 Pro)
Kód: 1518703Podrobný popis
Montážna konzola pre displej počítača HP B600 Z
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilita so zakrivenými displejmi HP Z40c G3 WUHD a HP Z34c G3 WQHD. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 25,65 x 13 x 1,32 cm |
| Hmotnosť | 0,494 kg |
| Obsah balenia | Montážna konzola pre displej počítača B600 Z x1 ks; Kábel USB 3.0 A/M na B/M 0,7 m (modrý) x1 ks; Kábel DISPLAYPORT 700 mm x1 ks; Skrutky M4-L 6 mm x4 ks; Skrutky M4-L 10 mm x4 ks; Skrutky TR x4 ks; Skrutky M4-L 8 mm x2 ks; Skrutky s krídlovou hlavou M4-L 8 mm x2 ks; Stručný inštalačný leták/Používateľská príručka x1 ks; Záručný list x1 ks; Oznámenie o produkte x1 ks |
| Krajina pôvodu | China |
| Poznámka [01] | [1] Kompatibilný len s displejmi HP Z34c a Z40c, ktoré sa predávajú samostatne. |
| Poznámka [02] | [2] Kompatibilný s nasledujúcim monitorom HP Series 7 Pro: 740pm. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.806 kg |
| EAN: | 196188811061 |
| Číslo výrobku: | 529H3AA |
| Délka: | 30.6 cm |
| EAN: | 196188811061 |
| Hmotnost: | 0.806 kg |
| Šířka: | 16.1 cm |
| Typ príslušenstva: | Ostatné |
| Výška: | 3.3 cm |
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.