ASUS DVD Writer DRW-08D6MT/BLACK/BULK, black, SATA, M-Disc
Kód: 1887871Podrobný popis
Typ optickej mechaniky:Interní
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optické mechaniky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.424 kg |
| EAN: | 4711636304627 |
| Číslo výrobku: | 90DD0340-B19000 |
| Délka: | 16.1 cm |
| EAN: | 4711636304627 |
| Hmotnost: | 0.424 kg |
| Rozhraní: | SATA |
| Šířka: | 18.3 cm |
| Typ optickej mechaniky: | Interní |
| Výška: | 5.9 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.