TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 20km
Kód: 51722311Podrobný popis
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
Podrobnosti o produktu
Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.
Popis produktu:
Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu
Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321B viz související produkty.
Parametry:
Hmotnost: 0,12 kg
Konektor: LC
Max. délka spoje: 20 km
Napájení: 3,3 V ze switche nebo mediakonvertoru
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Optický kabel: 9/125
Provozní teplota: 0 - 70 °C
Přenosová rychlost: 1,25 Gbps - 1000Base-BX
Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optická kabeláž |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 1210002612050 |
| EAN: | 1210002612050 |
| Hloubka jedn. balení: | 4.3 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Kód výrobce: | SM321A |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 20 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 21.7x8.2x4.3 |
| Rozměr xyz kartonu: | 43x32x22 |
| Šířka jedn. balení: | 21.7 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ balení kartonu: | Balitelné |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Výška jedn. balení: | 8.2 |
| Záruka: | 60 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.