TB Fiber Optic Patchcord SC-SC APC 1m
Kód: V70919011Podrobný popis
TB Fiber Optic Patchcord SC-SC APC 1m white
Bílý Fiber kabel
1m
Fiber SC/APC na Fiber SC/APC konektory
single-mode
Duplex
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optická kabeláž |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5902002357869 |
| Dĺžka: | 1 m |
| EAN: | 5902002357869 |
| Farba: | Bílá |
| Hĺbka jedn. balenie: | 1.4 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Kód výrobce: | AKTBXKSSSSC100W |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Presná dĺžka: | 1 m |
| Prevedenie simplex/duplex: | Duplex |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 21.9x16.9x1.4 |
| SC/APC: | 2 M |
| Šírka jedn. balenie: | 21.9 |
| Typ: | Kabely |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 16.9 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.