SC/APC - SC/UPC simplex 5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
Kód: 5027107960835Podrobný popis
OPTIX SC/APC-SC/UPC patchcord arm
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optická kabeláž |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8595589004133 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 5,0 - 5,9 m |
| EAN: | 8595589004133 |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Kód výrobce: | 0413 |
| Optický kabel SM/MM: | Single mode 9/125 OS2 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení simplex/duplex: | Simplex |
| Přesná délka: | 5 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.5x17x1.4 |
| SC: | 2 M |
| Šířka jedn. balení: | 18.5 |
| Typ: | Kabely |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Výška jedn. balení: | 17 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.