FO duplexní SC/APC-SC/APC 9/125um SM 1m, OS2
Kód: 5027107495Podrobný popis
Délka: 1 m
Rozhraní:
*1. Konektor: SC/APC Male
*2. Konektor: SC/APC Male
Záruka: 24 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Optická kabeláž |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595589814404 |
| Barva: | Žlutá |
| Barva - přesná: | Žlutá |
| Délka: | 1 m |
| Délka opt. patch kabelu: | 1 m |
| EAN: | 8595589814404 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Kód výrobce: | 1440 |
| Optický kabel SM/MM: | Single mode 9/125 OS2 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Provedení simplex/duplex: | Duplex |
| Přesná délka: | 1 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 22x18x3 |
| SC/APC: | 2 M |
| Šířka jedn. balení: | 22 |
| Typ: | Kabely |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Vlastnost: | 9/125 |
| Výška jedn. balení: | 18 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.