TP P14s G7 14"OLED/AI 9 Pro470/96G/2T/W11P
Kód: LNN21X00015CKPodrobný popis
Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ AI 9 HX PRO 470 (12C / 24T, 2.0 / 5.2GHz, 12MB L2 / 24MB L3)
Paměť: 2x 48GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: Up to 96GB (2x 48GB DDR5 SODIMM)
Pevný disk: 2TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: One M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Eyesafe®, UL Low Blue Light, Touch
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 890M Graphics
Audio:
*High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
*Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
*Microphone 2x, Array
Web kamera: 5.0MP + IR with Privacy Shutter, HDR and Computer Vision Human Presence Detection
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Síť: 100/1000M (RJ-45), AMD PRO Manageability
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4, AMD PRO Manageability
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
* 2x 2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x RJ-45
* 1x 1x Kensington Nano Security Slot™
Zabezpečení:
*Discrete TPM 2.0 Enabled
*Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
*IR camera for Windows® Hello (facial recognition)
Baterie: 75Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: černá (Black)
Materiál: PC + 20% CF + 50% GF + 30% PCC (Top), PC + 50% GF + 45% PCC (Bottom)
Rozměry (ŠxHxV): 313,6 x 221,7 x 12,1/15,93 (front/rear), 22,6 (maximum) mm
Hmotnost: cca 1,29 kg
Záruka:
*3Y Premier Support Upgrade from 3Y Courier/Carry-In WHB(CPN)
*CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_P14s_Gen_7_AMD?M=21X00015CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.28 kg |
| EAN: | 199275334528 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 75 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199275334528 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 12,1 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.4 |
| Hmotnost: | 2.28 kg |
| Kapacita přesná: | 2TB GB |
| Kód výrobce: | 21X00015CK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Jiné slitiny |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,2 GHz |
| Model: | P14s Gen 7 (AMD) |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 890M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 55 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 96 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 96 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 96GB (2x 48GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | AI9PRO-HX470 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 45.7x30.5x7.4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 45.7 |
| Šířka: | 313,6 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 PRO |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 221,7 mm |
| Výška jedn. balenie: | 30.5 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,0 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.