NTB HP Victus 15-fa2000ncx, i5-13420H, 15.6" FHD 144Hz, 8GB DDR5, SSD 512GB, RTX 3050, Win 11, 3Y Onsite, Xbox Game Pass
Kód: HP-D93SSEAPodrobný popis
Victus Gaming Laptop 15-fa2000ncx
15,6" herný notebook HP Victus je ideálny pre nováčikov aj skúsených hráčov, ktorí požadujú skvelý a stabilný výkon pre svoje obľúbené hry.

Špičkové procesory
Hraj naplno s výkonným procesorom Intel[1], modernou grafickou kartou a množstvom pamäte.

Sofistikovaný a rafinovaný dizajn
Toto svižné zariadenie s menšími rozmermi a až tromi farebnými variantmi[2] vyzerá dobre kdekoľvek.

Všetky potrebné funkcie
Tento notebook má všetko, od inovovanej konštrukcie na odvod tepla až po webovú kameru.
Udržateľnosť v činnosti
EPEAT Gold s Climate+[3] a certifikáciami ENERGY STAR.
Parametre
| Operačný systém | Windows 11 Home |
|---|---|
| Skupina procesora | Procesor Intel Core™ i5 13. generácie |
| Procesor | Procesor Intel Core™ i5-13420H (max. 4,6 GHz s technológiou Intel Turbo Boost, vyrovnávacia pamäť L3 12 MB, 8 jadier, 12 vlákien) |
| Čipová sada | Integrovaný modul Intel SoC |
| Špecifikácie trvalo udržateľného vplyvu | Puzdrá reproduktorov a rámik obsahujú plasty, ktoré by inak skončili v oceáne; Klávesy klávesnice a nožnicové spínače obsahujú recyklované plasty od spotrebiteľov |
| Pamäť | 8 GB pamäte DDR5-5200 MT/s (1 x 8 GB) Rýchlosť prenosu údajov až 5200 MT/s. 1 x 8 GB |
| Popis pevného disku | 512 GB jednotka PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| Obrazovka | Antireflexný displej 144 Hz IPS s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6"), úzkymi okrajmi, jasom 300 nitov, 62,5 % pokrytím škály sRGB a rozlíšením FHD (1920 x 1080) |
| Obrazovka | Displej s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6") a rozlíšením FHD |
| Grafická karta (samostatná) | Grafika NVIDIA GeForce RTX™ 3050 GPU pre notebooky (6 GB vyhradenej pamäte GDDR6) |
| Porty | 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 1 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC smart pin; 1 HDMI-out 2.1; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45; 1 USB Type-C 5Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge) |
| Rozširujúce sloty | 2 zásuvky M.2 (SSD) |
| Webová kamera | Kamera HP Wide Vision 720p HD s dočasnou redukciou šumu a integrovanými duálnymi digitálnymi mikrofónmi |
| Zvuk | DTS:X Ultra; Dva reproduktory; HP Audio Boost |
| Klávesnica | Mesačno-sivá podsvietená klávesnica plnej veľkosti s numerickou klávesnicou |
| Polohovacie zariadenie | HP Imagepad |
| Bezdrôtová | Bezdrôtová karta Realtek Wi-Fi 6 (2 x 2) a Bluetooth 5.4 Moderný pohotovostný režim (pripojený); Bezdrôtová sieť LAN od HP s rozšíreným dosahom |
| Sieťové rozhranie | Integrované rozhranie 10/100/1 000 GbE LAN |
| Typ napájania | Sieťový adaptér AC 135 W (odporúča sa, predáva sa samostatne) |
| Typ batérie | 3-článková lítium-iónová polymérová batéria, 52,5 Wh [23] |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 35,79 x 25,5 x 2,35 cm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 6,9 x 52 x 30,5 cm |
| Hmotnosť | 2,29 kg |
| Hmotnosť balenia | Už od 3,35 kg |
| Farba | Sľudovo-strieborná |
| Návrh výrobku | Maľovaná povrchová úprava |
| Správa zabezpečenia | Podpora modulu Trusted Platform Module (firmvérový modul TPM) |
| Záruka | 2-ročná (2/2/0) obmedzená záruka pokrýva náklady na diely a prácu počas 2 rokov. Nevzťahuje sa na opravu priamo u zákazníka. Zmluvné podmienky sa v jednotlivých krajinách líšia. Platia určité obmedzenia a výnimky. |
| Obsahuje softvér | 30-dňová skúšobná verzia McAfee Online Protection; 1-mesačná bezplatná skúšobná ponuka Adobe; 2-mesačná skúšobná verzia predplatného Xbox Game Pass Premium [2,25] 1-mesačná skúšobná verzia pre nových zákazníkov služieb Microsoft 365 |
| Farba produktu | Sľudovo-strieborná, čierne chrómované logo |
Poznámky
| [1] Technológia viacerých jadier je navrhnutá na zvýšenie výkonu niektorých softvérových produktov. Prínos tejto technológie nemusia využiť všetci zákazníci ani všetky softvérové aplikácie. Výkon a taktovacia frekvencia sa líšia v závislosti od pracovného zaťaženia aplikácie a konfigurácie hardvéru a softvéru. Číselné označenie, značka alebo názov produktov spoločnosti Intel neoznačuje mieru ich výkonnosti. |
| [2] Farby sa môžu v jednotlivých regiónoch líšiť. Dostupnosť závisí od oblasti alebo krajiny. |
| [3] Stav registrácie a úrovne v jednotlivých krajinách nájdete v www.epeat.net. |
Právne upozornenie
| Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých vydaniach alebo verziách systému Windows. Na plné využitie funkcií operačného systému Windows môžu systémy vyžadovať inovovaný alebo samostatne zakúpený hardvér, ovládače, softvér alebo aktualizáciu systému BIOS. Aktualizácia systému Windows prebieha automaticky a je povolená. Vyžaduje sa konto Microsoft a vysokorýchlostný internet. Poskytovateľ internetových služieb si môže účtovať poplatky a na aktualizácie sa časom môžu vzťahovať ďalšie požiadavky. Pozri http://www.windows.com. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.631 kg |
| EAN: | 821844603499 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 52,5 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 821844603499 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Stříbrná |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Hmotnost: | 2.64 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | D93SSEA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Model: | 15-fa2000ncx |
| Modelový rad: | HP Victus |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 6 GB |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 43x30.7x7.1 |
| Šířka: | 357,9 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 6 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 23,5 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.