NB TP L14 G5 14/i5-1345U/16/256/W11P
Kód: IBMB21H2S5A400Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i5-1345U
Paměť:16GB SO-DIMM DDR4-3200
Počet slotů (celkem/volných):2/1
Maximální velikost:64 GB
Pevný disk:256GB SSD M.2 2242 G4 TLC OPAL
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej:14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 720p s krytkou
Čtečka otisku prstů: ne
SmartCard Reader: ne
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E
AX211, 11ax 2x2 + BT5.3
WWAN: ne
USB:
1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB
PD 3.1 and DisplayPort 2.1
1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 46,5 Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pin)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: od 313.7 x 226 x 18.92 mm
Hmotnost: od 1,40 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce:
https://psref.lenovo.com/l/Product/ThinkPad/ThinkPad_L14_Gen_5_Intel?tab=spec
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.46 kg |
| EAN: | 197531494511 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 46 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 197531494511 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka jedn. balenie: | 29.2 |
| Hmotnost: | 2.46 kg |
| Kapacita přesná: | 256GB GB |
| Kód výrobce: | 21H2S5A400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,7 GHz |
| Model: | L14 Gen 5 (Intel) |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 3200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | Intel® Core i5-1345U |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 46.5x9x29.2 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 46.5 |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| USB 2.0: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x: | Ano, 3 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,6 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.