MS Srfc Lptp 13" - U5/24GB/1TB/W11P, Platinum
Kód: 1907301952Podrobný popis
Microsoft Surface Laptop for Business 13" (1. edice)
*Copilot+ PC
*dotykový displej PixelSense
*přizpůsobitelný přesný touchpad s adaptivním dotykovým režimem
Software: Windows 11 Pro + předinstalovaná aplikace Microsoft 365
Procesor: Intel® Core Ultra 5 325 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (50 TOPS)
Grafická karta: Intel® Graphics
Senzory: senzor okolní barvy
Zabezpečení:
*vylepšené zabezpečení pomocí Microsoft Pluton
*počítač se zabezpečeným jádrem Windows 11
*integrovaná podpora TPM 2.0 a BitLocker
*ověřování pomocí tlačítka napájení se snímačem otisku prstu Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13" PixelSense™, sRGB a Enhanced, antireflexní
Rozlišení: 1920 × 1280 (178 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1000:1
Obnovovací frekvence: až 60 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Jas: 500 nitů
Paměť: 24GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 1TB
Klávesnice: podsvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky
Touchpad: Přesný touchpad
Porty:
*1× USB-A/USB 3.2
*2× USB-C®/USB 3.2 (nabíjení, přenos dat, DisplayPort 2.1 s podporou až dvou monitorů 4K s frekvencí 60 Hz)
*1× 3,5mm konektor pro sluchátka
Kamera, video a zvuk:
*přední kamera Surface Studio s rozlišením Full HD
*kamera s rozlišením Full HD (1080p)
*podpora pro efekty Windows Studia s automatickým rámováním, rozmazáním portrétu, očním kontaktem a portrétním světlem
*reproduktory Omnisonic® s Dolby Audio™
*podpora Bluetooth® LE Audio
*dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
Bezdrátové připojení:
*Wi-Fi 7
*Bluetooth® Core 5.4
Vnější design:
*plášť: eloxovaný hliník
*barva: platinová
Obsah balení:
*Surface Laptop
*nabíjecí kabel USB-C®
*síťová nabíječka Surface 45 W USB-C
*úvodní příručka
*dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 285,65 x 214,14 x 15,6 mm
Hmotnost: 1,24 kg
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/surface/devices/surface-laptop
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 1.99 kg |
| EAN: | 196388803514 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 50 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1280 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 196388803514 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Platinová |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 15,6 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.4 |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | EP2-69204 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Model: | Microsoft Surface Laptop 13" (1. edice) |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 13 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 24 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 3 |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-325 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 25.9x34.9x7.4 |
| Rozměr xyz kartonu: | 23.7x36.4x28.6 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 25.9 |
| Šířka: | 285,65 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ obalu kartón: | Expedovatelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Uhlopriečka: | 13 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výkon napájacieho zdroja: | 45 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 214,14 mm |
| Výška jedn. balenie: | 34.9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 12 |
| Značka: | Microsoft |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.