Microsoft Surface Pro 13" 5G (12. edice)/U7-366H/13"/2880x1920/T/16GB/256GB/Intel int/W11P/Platinum/
Kód: 1907301324Podrobný popis
Microsoft Surface Pro for Business 13" 5G (12. edice)
tenký a lehký tablet
* Copilot+ PC
* stojánek s 165° ohebným pantem
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365 Apps
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 366H (16 jader - 4P + 8E + 4LPE, 16 vláken, P-core 2,0/4,8 GHz, E-core 1,6/3,6 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 18 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, 50 TOPS
Grafická karta: Intel® Graphics
Senzory:
* senzor okolní barvy
* akcelerometr
* gyroskop
* magnetometr
Zabezpečení:
* zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
* počítač s izolovaným jádrem Windows 11
* technologie Microsoft Pluton
* ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13" PixelSense Flow antireflexní LCD, Dolby Vision IQ™
Rozlišení: 2880×1920 (267 PPI)
Poměr stran: 3:2
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Kontrastní poměr: 1300:1
Jas: 600 nitů
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Paměť: 16GB LPDDR5x
Úložný prostor: 256GB
Baterie: 47Wh
Připojení:
* 2× USB-C® s rozhraním USB4®/Thunderbolt™ 4 s podporou pro: mabíjení/přenos dat/DisplayPort 2.1 s podporou až tří 4K monitorů při 60 Hz
* 1× port Surface Connect
* 1× port Surface Pro 13" Keyboard
* 1× nano SIM
Kamery, video a zvuk
* přední kamera Surface Studio - 1440p (Quad HD) kamera s ultra širokým zorným polem
* podpora efektů Windows Studia s funkcemi automatického rámování, očního kontaktu, rozmazání portrétu a rozostření pozadí
* 10 Mpix ultra HD zadní kamera
* ověřování obličejem Windows Hello pomocí kamery s vylepšeným zabezpečením přihlášení
* duální studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
* 2W stereo reproduktory s Dolby Atmos®
* podpora Bluetooth® LE Audio
Bezdrátové připojení
* Wi-Fi 7
* Bluetooth® Core 5.4
* GNSS L1, GPS, Galileo, BeiDou, QZSS a NAVIC
* NanoSIM a eSIM
* 5G
* Cellular (Wi-Fi hotspot - až 8 připojených zařízení; 4G Gigabit LTE – Advanced Pro; LTE; WCDMA)
Vnější design
* plášť: eloxovaný hliník
* barva: platinová
* fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah balení:
* Surface Pro
* 39W zdroj napájení s technologií Surface Connect
* nástroj pro přístup k SIM kartě
* úvodní příručka
* dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 287x209x9,3mm
Hmotnost: 906g
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Klávesnice, pero a myš nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/d/surface-pro-for-business-13-inch-12th-edition-intel/8mzbmmcjzpn4?ocid=cmmjcz28if8
Odkaz na požadavky na nabíjení Surface Pro: https://support.microsoft.com/en-US/surface/battery/surface-charging-requirements-and-power-supplies
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| EAN: | 196388682201 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Batéria - kapacita: | 47 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | 5G |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 600 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1920 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 196388682201 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Platinová |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 9,3 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 5.3 |
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| Kapacita přesná: | 256GB GB |
| Kód výrobce: | EP2-54464 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Model: | Microsoft Surface Pro 13" 5G (12. edice) |
| Modelový rad: | MS Surface Pro 13 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-366H |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 35.6x25.1x5.3 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 35.6 |
| Šířka: | 287 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Uhlopriečka: | 13 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Výkon napájacieho zdroja: | 39 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 209 mm |
| Výška jedn. balenie: | 25.1 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
| Záruka: | 12 |
| Značka: | Microsoft |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.