Microsoft Surface Laptop 13.8" (8. edice)/U5-335/13,8"/2304x1536/T/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/2
Kód: 1907302338Podrobný popis
Microsoft Surface Laptop for Business 13,8" (8. edice)
*Copilot+ PC
*Zero Trust
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 335 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,6 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost se 50 TOPS
Grafická karta: Intel® Graphics
Senzory: senzor okolní barvy
Zabezpečení:
*zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
*počítač s izolovaným jádrem Windows 11
*technologie Microsoft Pluton
*ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13,8" antireflexní PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™
Rozlišení: 2304 × 1536 (201 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1300:1
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Jas: SDR 600 nitů (max.)
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 512GB
Baterie: 54Wh
Klávesnice: posvícená, celý řádek funkčních kláves (F1-F12), klávesy Copilot, Windows a speciální tlačítka pro ovládání médií, jasu obrazovky
Touchpad: haptický (Precision touchpad)
Připojení:
*2× port USB-C® s rozhraním USB4®/Thunderbolt™ 4 (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 2.1 s podporou až tří 4K monitorů při 60 Hz, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4)
*1× port USB-A 3.2
*1× 3,5mm konektor pro sluchátka
*1× port Surface Connect
Kamera, video a zvuk:
*Full HD přední kamera Surface Studio 1080p
*efekty Windows Studia s funkcemi automatického rámování, očního kontaktu, rozmazání portrétu a rozostření pozadí
*kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje
*reproduktory Omnisonic® s technologií Dolby® Atmos®
*podpora Bluetooth® LE Audio
*dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
Bezdrátové připojení:
*Wi-Fi 7
*Bluetooth® Core 5.4
Vnější design:
*plášť: eloxovaný hliník
*barva: černá
Obsah balení:
*Surface Laptop
*39W napájecí zdroj Surface Connect
*úvodní příručka
*dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 301 × 220 × 17,5 mm
Hmotnost: 1,35 kg
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/en-us/d/surface-laptop-for-business-138-and-15-inch-8th-edition-intel/8mzbmmcjzpn5
Odkaz na požadavky pro nabíjení Surface Laptop: https://support.microsoft.com/en-US/surface/battery/surface-charging-requirements-and-power-supplies
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 2.01 kg |
| EAN: | 196388616053 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 54 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 600 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2304x1536 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 196388616053 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 17,5 mm |
| Hmotnost: | 2.01 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | EP2-47649 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Model: | Microsoft Surface Laptop 13,8" (8. edice) |
| Modelový rad: | MS Surface Laptop 13,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-335 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 37.2x26.4x5.9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šířka: | 301 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Uhlopriečka: | 13,8 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Výkon napájacieho zdroja: | 39 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 220 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
| Záruka: | 12 |
| Značka: | Microsoft |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.