Lenovo ThinkPad/X9-15 G2/UX7-358H/15,3"/2880x1800/32GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R Offsite
Kód: LNN21VV000BCKPodrobný popis
Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 2
Operační systém:Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: Intel Core™ Ultra X7 358H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 4.8GHz, 18MB Intel® Smart Cache
Paměť:32GB soldered LPDDR5x-9600
Počet slotů (celkem/volných):(0/0)
Maximální velikost:32GB LPDDR5x-9600
Pevný disk:1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:One M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Optická mechanika:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
Displej:15.3" 2.8K (2880x1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Anti-reflection / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®
Grafická karta: Integrated Intel® Arc™ B390 GPU
Audio:SoundWire®, Cirrus Logic® CS42L43 codec; 6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP); microphone 2x Array
Web kamera:UHD 10.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:Ano
Numerická klávesnice:Ne
Čtečka otisků prstů:Ano
Síť:Ne
Bezdrátová komunikace:Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 3x Thunderbolt™ 4 s USB PD 15-100W a DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x SD card reader
Zabezpečení:Bezpečnostní čip diskrétní TPM 2.0 Enabled
Baterie:Integrovaná 88Wh
Napájení:100W Dual-port USB-C® GaN (2-pin, Wall-mount)
Barva:Šedá
Materiál:Hliník
Rozměry:339,5 x 228,5 x 7,25 mm
Hmotnost:Cca 1,5 kg
Záruka:3 roky Courier/Carry-in
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_X9_15p_Gen_1_Aura_Edition?M=21VV000BCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 199274791476 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 88 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199274791476 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 7,25 mm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | 21VV000BCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Model: | X9-15 G2 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 9600 MHz |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | UX7-358H |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 33.7x50x8.8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 339,5 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 3 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra X7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka: | 15,3 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 3 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 100 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 228,5 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,9 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.