Lenovo ThinkPad/T14 Gen 7 (Intel)/U7-355/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/3R
Kód: LNN21WN004YCKPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T14 Gen 7 (Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Paměť: 16GB LPCAMM2 LPDDR5X-6800
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: Ne
Optická mechanika: Ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Ano
Smart Card Reader: Ano (volitelně)
Čtečka paměťových karet: Ne
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4 + WWAN Upgradable to 5G
USB:
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
*2x Thunderbolt™ 4 with USB PD 15-100W and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Smart Card Reader (volitelně)
*1x Nano-SIM Card Slot (volitelně)
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
TCO Certified: Ano
Barva: Black
Materiál: PC + 20% CF (Top), PC + 40% GF (Bottom)
Rozměry: 313.6 x 221.7 x 15.88 mm
Hmotnost: od 1,27 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T14_Gen_7_Intel?M=21WN004YCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.34 kg |
| EAN: | 199275419485 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199275419485 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 11,3 mm |
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 21WN004YCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Karbon a plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,7 GHz |
| Model: | T14 Gen 7 (Intel) |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-355 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 46.2x30.2x7.5 |
| Rozmery pamäte: | LPCAMM2 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 313,6 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 221,7 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,3 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.