Lenovo ThinkPad T/ThinkPad T16 G5/AI5PRO-440/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Black/3R
Kód: LNN21WX001YCKSPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 PRO 440 (6C / 12T, 2.0 / 4.8GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
*2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
Baterie: 75Wh
Napájení: 100W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá
Rozměry: 357.9 x 247.9 x 11.45/18.2
Hmotnost: Od 1,78kg
Záruka: 3Y Premier Support HB (CPN), CO2
Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T16_Gen_5_AMD?M=21WX001YCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.92 kg |
| EAN: | 199276274045 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| EAN: | 199276274045 |
| Farba: | Černá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.9 |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 21WX001YCK |
| Model: | ThinkPad T16 G5 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad T |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Přesný model CPU: | AI5PRO-440 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50.5x32.6x7.9 |
| Šírka jedn. balenie: | 50.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 32.6 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
| Záruka: | 36 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.