Lenovo ThinkPad T/T16 Gen 5 (AMD)/AMD Ryzen™ AI 5 PRO 440/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Black/3R
Kód: LNN21WX001YCKPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 (AMD)
Operační systém: Windows® 11 Pro, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 PRO 440 (6C / 12T, 2.0 / 4.8GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter
Čtečka otisku prstů: Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
*2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
Baterie: 75Wh
Napájení: 100W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá
Rozměry: 357.9 x 247.9 x 11.45/18.2
Hmotnost: Od 1,78kg
Záruka: 3Y Premier Support HB (CPN), CO2
Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_T16_Gen_5_AMD?M=21WX001YCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.92 kg |
| EAN: | 199276274045 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 75 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Volitelně |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199276274045 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 247,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.9 |
| Hmotnost: | 2.92 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 21WX001YCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Karbon a plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Model: | T16 Gen 5 (AMD) |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad T |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI5PRO-440 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50.5x32.6x7.9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 50.5 |
| Šířka: | 357,9 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025050148 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 100 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 18,14 mm |
| Výška jedn. balenie: | 32.6 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,0 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.