LENOVO NTB ThinkPad E16 AMD G3 - Ryzen5 220,16GB,512SSD,bezOS
Kód: 1784347Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Bez OS; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:HDMI, USB 3.2, USB 4, LAN; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů);On-Site |
| Hmotnosť: | 3.04 kg |
| EAN: | 199274310936 |
| Číslo výrobku: | 21SUS2JK00 |
| Délka: | 50 cm |
| EAN: | 199274310936 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.2 |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.9 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 220 |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Operačný systém: | Bez OS |
| Počet jader: | 6 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 1 |
| Podpora AI: | Ne |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | LAN |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 9 cm |
| TDP: | 28 |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18637 |
| Výška: | 35 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů), On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár