LENOVO NTB ThinkPad E16 AMD G3 - Ryzen5 220,16" WUXGA,16GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P
Kód: LNN21ST004LCKPodrobný popis
Technické parametre
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 230 (6C / 12T, 3.5 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 760M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pamäť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pamäťové sloty | 2x DDR5-4800 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilné |
| Max. Pamäť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložiská | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD až 1TB • M.2 2280 SSD do 1TB |
| Slot pre Úložisko | 2x M.2 slot • 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot • 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos, audio od HARMAN |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Baterka | 64Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C (3-pól) |
| DIZAJN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Podsvietená, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 249 x 10.1/17.05 (vpredu/vzadu), 21.15 (maximálne) mm |
| Hmotnosť | Od 1.71 kg |
| SOFTVÉR | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6E, 11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Nie |
| SIM karta | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), stále napájané 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.1 a DisplayPort 1.4 1x USB-C (USB4 40Gbps), s USB PD 3.1 a DisplayPort 1.4a 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x slúchadlový/mikrofónny combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Kábel monitoru | Nie |
| BEZPEČNOSŤ A OCHRANA SÚKROMIA | |
| Čítačka SmartCard | Nie |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykové ovládanie, integrované do tlačidla napájania |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | IR kamera pre Windows Hello Záslepka kamery |
| OVLÁDATEĽNOSŤ | |
| Riadenie systému | Non-DASH |
| SLUŽBY | |
| Záručná doba | 1 rok v servise |
| Zahrnuté vylepšenie | 3 ROKY onsite |
| DOPLNKY | |
| Príslušenstvo v balení | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatné certifikácie | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softvérové riešenie) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů);On-Site |
| Hmotnosť: | 2.769 kg |
| EAN: | 199271854976 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 64 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 10,1 mm |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 21ST004LCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,9 GHz |
| Model: | E16 G3 AMD |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad E |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Možnosť viacerých diskov: | 2 počet |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-220 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 356 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | ??? |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 249 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.