LENOVO NTB ThinkBook 16 G9 IRL - 7 240H,16" WUXGA IPS,32GB,1TSSD,HDMI,Intel® Graphics,W11H,3Y Onsite
Kód: LNN21US0083CKPodrobný popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL
Part Number: 21US0083CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 7 240H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.0GHz, 24MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 2TB • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 48Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 253.5 x 17.5 mm (14.01 x 9.98 x 0.69 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů);On-Site |
| Hmotnosť: | 2.72 kg |
| EAN: | 199273582235 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita: | 48 Wh |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstu: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199273582235 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hloubka: | 253,5 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 8.4 |
| Hmotnost: | 2.73 kg |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Kód výrobce: | 21US0083CK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál notebooku: | Hliník a plast |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,2 GHz |
| Model: | 16 G9 IRL |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkBook |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Možnost více disků: | 2 počet |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - max. velikost: | 64 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 32 GB |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | 7-240H |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 32.7x50.5x8.4 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 356 mm |
| Šířka jedn. balení: | 32.7 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025100191 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Úhlopříčka: | 16 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje: | 65 W |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Výška: | 17,5 mm |
| Výška jedn. balení: | 50.5 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,5 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.