LENOVO NTB ThinkBook 14 G9 IRL - 5 210H,14" WUXGA IPS,16GB,512SSD,HDMI,Intel® Graphics,W11P,3Y Onsite
Kód: 806107Podrobný popis
Produkt: Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL
Part Number: 21UY0089CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 2TB • M.2 2280 SSD up to 2TB |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | 5.0MP with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 48Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 313.5 x 224 x 17.5 mm (12.34 x 8.82 x 0.69 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.36 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps), with USB Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x USB-A (USB 5Gbps) 1x Thunderbolt™ 4, with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů);On-Site |
| Hmotnosť: | 2.244 kg |
| EAN: | 199273581146 |
| Číslo výrobku: | 21UY0089CK |
| Délka: | 45 cm |
| EAN: | 199273581146 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.2 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 2.244 kg |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Model procesoru: | Intel Core 5 210H |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet jader: | 8 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 1 |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 7 cm |
| TDP: | 45 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Čítačka pamäťových kariet |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18426 |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů), On-Site |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.