LENOVO NTB LOQ Essential 15ARP11 - Ryzen™ 7 170,15.6" FHD IPS,16GB,512SSD,HDMI,RTX™ 5060 8GB,W11H,2Y CC
Kód: LNN83VA001GCKPodrobný popis
Produkt: Lenovo LOQ Essential 15ARP11
Part Number: 83VA001GCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 170 (8C / 16T, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 65W, 572 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SODIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 16GB DDR5-4800 offering |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | HD 720p with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 60Wh |
| Max. výdrž na baterii | |
| Napájací Adaptér | 135W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, FreeSync™ |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | White Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 361.26 x 255.6 x 22.9-24.8 mm (14.22 x 10.06 x 0.90-0.98 inches) |
| Hmotnost | Starting at 2.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-C (USB 5Gbps), with USB PD 65-100W 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Slim tip Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.457 kg |
| EAN: | 199274947583 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199274947583 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Šedá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 22,9-24,8 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 8.9 |
| Hmotnost: | 3.46 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 83VA001GCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,75 GHz |
| Model: | 15ARP11 |
| Modelový rad: | Lenovo LOQ Essential |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Možnosť viacerých diskov: | 1 počet |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | R7-170 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 34.6x54.3x8.9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Šírka jedn. balenie: | 34.6 |
| Šířka: | 361,26 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výdrž na baterie: | 8 a více hod. |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 255,6 mm |
| Výška jedn. balenie: | 54.3 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.