LENOVO NTB Legion 5 15AHP11 - Ryzen™ 7 250,15.3" WQXGA OLED,16GB,512SSD,HDMI,RTX™ 5050 8GB,W11H,3Y CC
Kód: 1651453Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion 5 15AHP11
Part Number: 83Q7002YCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | NVIDIA GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, Boost Clock 2662MHz, TGP 115W, 440 AI TOPS |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 2TB each |
| Čitačka Karet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, audio by HARMAN, optimized with Nahimic Audio |
| Kamera | 5.0MP with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 80Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 245W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.3" WQXGA (2560x1600) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 165Hz, G-SYNC, DisplayHDR™ True Black 1000 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | 1-Zone RGB Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Eclipse Black |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 344 x 244.5 x 18.95-19.95 mm (13.54 x 9.63 x 0.75-0.79 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.87 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial + Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On 2x USB-C (USB4 40Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 1.4 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Slim tip Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Nie |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Courier/Carry In from 2Y Courier/Carry In (CPN)_APOS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.68 kg |
| EAN: | 199274947507 |
| Číslo výrobku: | 83Q7002YCK |
| Délka: | 56 cm |
| EAN: | 199274947507 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.5 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5050 |
| Hmotnost: | 3.68 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.4 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 250 |
| NPU TOPS: | 0 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader: | 16 |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 9 cm |
| TDP: | 55 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.3 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Podsvietená klávesnica |
| Výkon CPU dle PassMark: | 25305 |
| Výška: | 37 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.