Lenovo LOQ Essential/15ARP11/R7-170/15,6"/FHD/16GB/512GB/RTX 5050/W11H/Gray/2R
Kód: LNN83VA001DCKSPodrobný popis
Lenovo LOQ Essential 15ARP11
Operační systém: Windows® 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen 7 170 (8 jader / 16 vláken, 3.2 / 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 300 nitový antireflexní IPS, 100% sRGB, 144 Hz, Freesync
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7 (Boost Clock 2662MHz, TGP 65W, 440 AI TOPS)
Audio: kodek Realtek ALC3287, 2x 2W HD, optimalizované s Nahimic Audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD 720p s e-krytkou
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 69x104mm
Podsvícená klávesnice: ano, bíle
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 11x 2x2 + BT5.2)
Porty USB:
* 1x USB-C® (USB 5Gbps), s USB PD 65-100W
* 2x USB-A (USB 5Gbps)
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Bezpečnostní čip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: integrovaná 60Wh
Výdrž baterie: 10,3h (MobileMark® 30@250 nitů)
Napájení: externí 135W Slim Tip
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: plast (PC-ABS)
Rozměry: 361,26 x 255,6 x 22,9-24,8mm
Hmotnost: cca 2,3kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/LOQ_Essential_15ARP11?M=83VA001DCK
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Šedá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 255,6 mm |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 83VA001DCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,75 GHz |
| Model: | 15ARP11 |
| Modelový rad: | Lenovo LOQ Essential |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Možnosť viacerých diskov: | 1 počet |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | R7-170 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ne |
| Šířka: | 361,26 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | ??? |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výdrž na baterie: | 8 a více hod. |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 24,8 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.