Lenovo LOQ/Essential 15ARP11/R7-170/15,6"/FHD/16GB/1TB/RTX 5060/bez OS/Gray/2R
Kód: LNN83VA001FCKPodrobný popis
Lenovo LOQ Essential 15ARP11
Operační systém: Bez operačního systému
Procesor: AMD Ryzen 7 170 (8C/16T, 3.2/4,75GHz, 4MB L2/16MB L3)
Paměť: 16GB SODIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 1TB AAS M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 15,6" FHD (1920 x 1080) IPS, 300 nitů, Anti-reflexní, 144 Hz, FreeSync
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 65W, 572 AI TOPS
Audio: High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec
Webkamera: HD 720p with E-shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ne
Síť: 1Gbps
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2
Porty:
* 2x USB-A (USB 5 Gbps)
* 1x USB-C (USB 5Gbps), with USB PD 65-100W
*1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Slim tip Power connector
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60Wh
Napájení: 135W Slim tip (3pin)
Barva: Luna Grey
Materiál: PC-ABS (Top+Bottom)
Rozměry: 361,26 x 255,6 x 22,9-24,8 mm
Hmotnost: 2,3 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.47 kg |
| EAN: | 199274947576 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199274947576 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Šedá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 100 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 24,8 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 8.8 |
| Hmotnost: | 3.47 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | 83VA001FCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,75 GHz |
| Model: | Essential 15ARP11 |
| Modelový rad: | Lenovo LOQ |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Možnosť viacerých diskov: | 2 počet |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 16 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Přesný model CPU: | R7-170 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 34.8x54.4x8.8 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 34.8 |
| Šířka: | 361,6 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 255,6 mm |
| Výška jedn. balenie: | 54.4 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.