Lenovo IdeaPad Slim 3/15IPH11/U5-322/15,3"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R
Kód: LNN83UR0068CKPodrobný popis
IdeaPad Slim 3 15IPH11
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 322, 6C (2P + 4LPE)/6T, Max Turbo up to 4.4GHz, 12MB Intel Smart Cache
NPU: 46 TOPS
Paměť: 8GB Soldered DDR5-5600 + 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 24
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 NVMe
Sloty pevného disku: 2x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slots
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Displej: 15,3" 1920x1200 IPS 400nitů, Anti-reflexní, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: High Definition Audio
Webkamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4
Porty:
*2x USB-A (USB 5Gbps)
*1x USB-C (USB 5Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2
*1x HDMI 1.4
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x SD card reader
*1x Round tip power connector
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60Wh
Napájení: Adaptér není soušástí balení
Barva: Luna Grey
Materiál: Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom)
Rozměry: 343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm
Hmotnost: 1,63 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.17 kg |
| EAN: | 199274425340 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 199274425340 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 17,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.4 |
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | 83UR0068CK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,4 GHz |
| Model: | 15IPH11 |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Možnosť viacerých diskov: | 2 počet |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 46 |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 24 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-322 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.2x47.7x7.4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 31.2 |
| Šířka: | 343,4 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Uhlopriečka: | 15,3 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 239,5 mm |
| Výška jedn. balenie: | 47.7 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,5 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Lenovo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.