HP Victus/15-fb3000ncx/R5-240/15,6"/FHD/12GB/512GB/RTX 5050/W11H/Blue/2R
Kód: HP-D93SXEAPodrobný popis
VICTUS 15-fb3000ncx Herní laptop
Na notebooku HP Victus spustíš hraní skvělých věcí na cestách.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 5 240 (max. zvýšený takt 5,0 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 6 jader, 12 vláken)
NPU: 16 Tops
Paměť: 12GB paměť DDR5-5600 MT/s (1× 12 GB)
Pevný disk: 512GB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Displej: 15.6" diagonal, FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
Audio: Dva reproduktory
Web kamera: 720p kamera HP Wide Vision HD s dočasným potlačením hluku a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB:
*1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)
*1 USB Type-A 5Gbps signaling rate
*1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
Další porty:
*1 AC smart pin
*1 HDMI 2.1
*1 headphone/microphone combo
*1 RJ-45
Baterie: 4článková Li-ion polymerová (70 Wh)
Napájení: 200W napájecí adaptér (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: Performance Blue
Rozměry (ŠxHxV): 357,9 x 255 x 23,5mm
Hmotnost: 2,29kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.79 kg |
| EAN: | 821844603543 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 821844603543 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Modrá |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 255 mm |
| Hmotnost: | 2.79 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | D93SXEA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,0 GHz |
| Model: | 15-fb3000ncx |
| Modelový rad: | HP Victus |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Operačná pamäť: | 12 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 12GB (1x 12GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-240 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 43x30.7x7.1 |
| Šířka: | 357,9 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 23,5 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 4,3 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.