HP ProBook 4/G2a/R5-230/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DP6Z3ESPodrobný popis
HP ProBook 4 G2a
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ 5 230
NPU: 16 TOPS
Paměť: 2 x 8GB DDR5-5600
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitov
Grafická karta: AMD Radeon™ 760M
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: WiFi ax + BT
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port; 5 Gbps signaling rate (powered)
2x USB 3.2 Gen 2.0 Type-C ports; 10 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
Další porty:
1x HDMI 2.1 (supports up to 4K @ 60 Hz)1x Headphone/microphone combo jack
Barva: Hliníkově stříbrná
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 826581369486 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 826581369486 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.4 |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | DP6Z3ES#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,9 GHz |
| Model: | G2a |
| Modelový rad: | HP ProBook 4 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-230 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 30.4x41.6x6.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 30.4 |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 41.6 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,5 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.