HP ProBook 4/G2a/R5-220/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Silver/3R
Kód: HP-DJ8K9ETPodrobný popis
HP ProBook 4 G2a 16" Notebook PC
* certifikace TCO
* klávesa Copilot
* HP Sure Platform; teplotní senzor; HP Tamper Lock; Hallův senzor
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6 jader, 12 vláken, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 40,6cm (16”) IPS s rozlišením WUXGA (1920×1200), antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics
Audio: Poly Studio, dva stereofonní reproduktory; dva mikrofony
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: Clickpad s podporou vícedotykových gest
Klávesnice: podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 2x2 a Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
* 2× USB-C® s přenosovou rychlostí 10Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Ostatní porty:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1× RJ-45
* 1× slot pro bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková Li-ion polymerová, 56Wh
Napájení: bez adaptéru (65-100W adaptér USB-C™)
Barva: světlestříbrná
Rozměry: 359,4x251x11,5-17,5mm
Hmotnost: cca 1,73kg
Záruka: 3 roky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 826581153849 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 56 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 826581153849 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 11,5-17,5 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.3 |
| Hmotnost: | 2.18 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | DJ8K9ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,9 GHz |
| Model: | G2a |
| Modelový rad: | HP ProBook 4 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-220 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.1x41.9x6.3 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 31.1 |
| Šířka: | 359,4 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 251 mm |
| Výška jedn. balenie: | 41.9 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,2 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.