HP EliteBook 8/G2a/AI5-435/14"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11P/Silver/3R
Kód: HP-DG1M8ETPodrobný popis
HP EliteBook 8 G2a
*Tvořte a analyzujte s rychlou lokální AI, která drží krok i při multitaskingu na cestách.
*HP EliteBook 8 G2a, vysoce zabezpečený 14" HP Copilot+ PC, přináší působivý výkon, dlouhou výdrž baterie a snadno se začlení do IT infrastruktury
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 5 435 (max. zvýšená frekvence 4,5GHz, 8 MB mezipaměti L3, 6 jader, 12 vláken)
NPU: 50 TOPS
Paměť: 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Pevný disk: 512GB SSD M.2 PCIe NVMe
Displej: 14" IPS (1920x1200), anti-reflexní, 400 nitů
Grafická karta: AMD Radeon 840M
Audio: Dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: 5MPx infračervená kamera s AI
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) a Bluetooth 6.0
Porty USB:
*1x USB-A s přenosovou rychlostí 5Gb/s
*1x USB-C s přenosovou rychlostí 10Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
*2x Thunderbolt 4 s USB-C s přenosovou rychlostí 40Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1)
Další porty:
*1x HDMI 2.1
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo)
*1x slot pro nano bezpečnostní zámek
Baterie: 3článková Li-Ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68Wh)
Napájení: 65 až 100 W napájecí adaptér AC (prodává se samostatně)
Barva: Ledovcově stříbrná
Rozměry: 315,6 x 222 x 11,7 mm
Hmotnost: 1,44kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 826581047537 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 68 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 826581047537 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 11,7 mm |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | DG1M8ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | EN |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Model: | G2a |
| Modelový rad: | HP EliteBook 8 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI5-435 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 36.8x27.7x6.5 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 315,6 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 222 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.