HP 15/15-fc1000ncx/R3-7320U/15,6"/FHD/8GB/256GB/AMD int/W11H/Silver/2R
Kód: HP-D9MF8EAPodrobný popis
HP Laptop 15-fc1000ncx
15,6" notebook HP oplývá funkcemi, které zajišťují produktivitu, potěší tvou peněženku a jsou šetrné k životnímu prostředí.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 3 7320U (max. zvýšený takt 4,1 GHz, 4 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť LPDDR5-5500 MT/s (integrovaná)
Pevný disk: Disková jednotka SSD 256 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 15.6" diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, micro-edge, anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
Grafická karta: Grafika AMD Radeon™ 610M
Audio: Dva reproduktory
Web kamera: Kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB:
*1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
*2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s
Další porty:
*1× AC Smart Pin
*1x výstupní port HDMI 1.4b
*1× konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 3článková Li-ion polymerová (41 Wh)
Napájení: 45W napájecí adaptér (doporučeno, prodává se samostatně)
Barva: Stříbrná Natural Silver
Rozměry (ŠxHxV): 359,8 x 236 x 18,6mm
Hmotnost: 1,59kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.96 kg |
| EAN: | 821844693223 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 41 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 821844693223 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 236 mm |
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| Kapacita přesná: | 256GB GB |
| Kód výrobce: | D9MF8EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,1 GHz |
| Model: | 15-fc1000ncx |
| Modelový rad: | HP 15 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 610M Graphics |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 8 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5500 MHz |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R3-7320U |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 43.5x30.6x7.1 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šířka: | 359,8 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 18,6 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,4 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | HP |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.