ASUS Vivobook 16 Flip/TP3607SA-OLED118W/U7-258V/16"/WUXGA/T/32GB/1TB/Intel int/W11H/Gray/2R
Kód: 185-TP360-OLED118WPodrobný popis
ASUS Vivobook 16 Flip (TP3607SA-OLED118W)
Copilot+ PC
*armádní standard MIL-STD 810H
*stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Operační systém: Windows® 11 Home
<Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Neural procesor: Intel® AI Boost NPU (až 47TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 16" WUXGA (1920x1200) OLED 16:10, 60Hz, 300 nitů, 95% DCI-P3, VESA Display HDR True Black 500
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: technologie Smart Amp, 2x mreproduktor; mikrofon
Web kamera: 1080p FHD
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*1x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost dat až 5 Gb/s)
*1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost dat až 20 Gb/s)
*1x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/napájení (rychlost dat až 40 Gb/s)
Další porty:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x čtečka karet microSD
Zabezpečení: firmware TPM, uživatelské heslo pro nastavení systému BIOS, Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 75Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: šedá (Matte Gray)
Materiál: plast + hliník
Rozměry: 355x244,3x16,9-17,4mm
Hmotnost: cca 1,8kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-flip-tp3607/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4711636547161 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 75 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktívne pero: | Ano v balení |
| EAN: | 4711636547161 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 17,4 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.6 |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | TP3607SA-OLED118W |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Model: | TP3607SA-OLED118W |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook 16 Flip |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.6x49x6.6 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 31.6 |
| Šířka: | 355 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 244,3 mm |
| Výška jedn. balenie: | 49 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.